Qo`qon Davlat pedagogika institutida Universiada 2016
21 2016

 Qo`qon Davlat pedagogika institutida “Universiada – 2016” sport o`yinlarida ishtirok etuvchi talabalar haqida

                                                           MA`LUMOT

 

F.I.SH.

(to`liq ko`rsatilsin)

Tug`ilgan sanasi

(kun, oy, yil)

Sport turi

Yo`nalishi

Bosqichi, guruhi

YAshash joyi

Murabbiyi

1.         

Maxkamova  O`g`iloy  Saidkamol  qizi

13.05.1996

Engil atletika

Xotin qizlar sporti

1 “B”

Dang`ara tumani

Xolmatov A.

Gladisheva A.

2.         

Axmadaliev Xurshidjon Qodirjon o`g`li

3.05.1992

Engil atletika

Jismoniy madaniyat

1 “D”

Buvayda tumani

Xolmatov A.

Gladisheva A.

3.         

Axmadaliev Baxodir

 

Engil atletika

Biologiya  

2

Dang`ara tumani

Xolmatov A.

Gladisheva A.

4.         

Saydaliev Doston Nosirjon o`g`li

21.03.1992

Engil atletika

100,200”

Xuquq

3

Dang`ara tumani

Ro`zmatov N.

 

5.         

      Ruzmatov Nuriddin SHarobidin o`g`li

06.05.1993

Engil atletika

“yadro itqitish”

Jismoniy madaniyat

4 “D”

Dang`ara tumani

Xolmatov A.

Gladisheva A.

6.         

Aliyorova  Zilolaxon  Raxmatjon qizi

22.02.1994

Engil atletika

“yadro itqitish”

Jismoniy madaniyat

4 “D”

Dang`ara tumani

Xolmatov A.

Gladisheva A.

7.         

Ulkanboeva Dilbarxon  Qayumjon qizi

13.09.1996

Engil atletika

“yadro itqitish”

Jismoniy madaniyat

1 “A”

Dang`ara tumani

Xolmatov A.

Gladisheva A.

8.         

Semyonova Veronika Igorevna

21.02.1993

Engil atletika

Jismoniy madaniyat

4 “A”

Angren shaxar

Xolmatov A.

Gladisheva A.

9.         

YUsupova Fotima YAxyoqul qizi

6.03.1997

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

1 “A”

Andijon viloyati

Dehqonov B

10.      

Sattarova Aziza Abdushukur qizi

05.02.1997

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

2 “A”

Namangan viloyati

Dehqonov B

         1.            

Ibroximova Maxmudaxon Mansurjon qizi

07.01.1996

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

2 “A”

Uchko`prik tumani

Dehqonov B

11.      

Asqarova Farida  YOrqin qizi

30.12.1994

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

3 “F

Quva tumani

Dehqonov B

12.      

Xasanova Dilnoza Xasanovna

01.02.1994

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

3 “E”

Marg`ilon shahar

Dehqonov B

13.      

Mamadalieva Dildora  Olimjon qizi

27.03.1994

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

3 “D”

Andijon viloyati

Dehqonov B

14.      

Abdusattorova Gulrux  Abdumanon qizi

15.09.1993

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

3 “A”

Namangan viloyati

Dehqonov B

15.      

Oxunjonov Tolibjon To`lqinjon o`g`li

31.10.1995

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

2 “S”

Namangan viloyati

Dehqonov B

16.      

Adalimov  Farxodbek  Baxromjon  o`g`li

10.09.1996

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

2 “D”

Namangan viloyati

Dehqonov B

17.      

Bozorboev   Xizmatillox  Qodirjon  o`g`li

28.11.1995

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

2 “D”

Namangan viloyati

Dehqonov B

18.      

Mutalipov Mirjalol  Mirzoxid  o`g`li

15.11.1995

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

2 “D”

Andijon viloyati

Dehqonov B

19.      

Valiev Muxammadaminxon  Muxammarasulxon o`g`li

01.01.1996

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

2 “D”

Namangan viloyati

Dehqonov B

20.      

SHaripov Jaxongir Rustamjon o`g`li  

01.08.1996

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

1 “D”

Andijon viloyati

Dehqonov B

21.      

Axmadjonov Xudoberdi  Qayumjon o`g`li

09.03.1994

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

1 “D”

YOzyovon tumani

Dehqonov B

22.      

Isaqov Doston  Baxromjonovich

13.02.1991

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

3 “E”

O`zbekiston tumani

Dehqonov B

23.      

Qoraboev Oybek  To`ychiboevich

25.04.1989

Qo`l to`pi

Jismoniy madaniyat

3 “E”

O`zbekiston tumani

Dehqonov B

24.      

Boyxonov Ibroxim  Ikromjon o`g`li

15.04.1995

Voleybol

Jismoniy madaniyat

2 “S”

Namangan viloyati

Axmedov U

25.      

G`iyosiddinov G`ayrat

 

Voleybol

Jismoniy madaniyat

2

 

Axmedov U

26.      

Imomov SHerzod  Iskandar o`g`li

22.10.1991

Voleybol

Jismoniy madaniyat

2 “D”

Uchko`prik tumani

Axmedov U

27.      

Omonov Baxodir

 

Voleybol

Kimyo

2

 

Axmedov U

28.      

Soliev Izzat G`anijon o`g`li

3.02.1992

Voleybol

Jismoniy madaniyat

4 “S”

Uchko`prik tumani

Axmedov U

29.      

Maxkamov Kamoliddin  Muxammadalievich

14.06.1989

YUnon rum kurashi

Jismoniy madaniyat

1 “D”

Bog`dod tumani

G`ofurov A

30.      

Jo`raeva Guljaxon  Sobirjon qizi

26.02.1994

Stol tennisi

Jismoniy madaniyat

3 “B”

Bog`dod tumani

Muxitdinov R

31.      

Allaxonov Axadxon Axrorxon o`g`li

04.06.1996

Stol tennisi

Jismoniy madaniyat

2 “E”

O`zbekiston tumani

Muxitdinov R

32.      

Noraliev Aliyor SHerali o`g`li

11.02.1995

Boks

Jismoniy madaniyat

3 “E”

Qo`qon shaxar

Tojiboev O

33.      

Toxirov Ziyoiddin Zayniddin o`g`li

21.01.1996

Boks

Jismoniy madaniyat

1 “S”

Andijon viloyati

Tojiboev O

34.      

Meliqo`ziev Bektemir Ro`zmatjon o`g`li

8.04.1996

Boks

Jismoniy madaniyat

1 “D”

Furqat tumani

Tojiboev O

35.      

Meliboev Fazliddin  Furqatjon o`g`li

1.06.1996

Boks

Jismoniy madaniyat

1 “E”

Furqat tumani

Tojiboev O

36.      

Mardonov Kozim Kenjaboy o`g`li

8.12.1997

Boks

Jismoniy madaniyat

1 “S”

Dang`ara tumani

Tojiboev O

37.      

Qodirov Abror  Qaxramonjon o`g`li

11.02.1995

Boks

Jismoniy madaniyat

3 “D”

Qo`qon shaxar

Tojiboev O

38.      

Isaqov Elshodjon  Isroiljon o`g`li

26.03.1996

Dzyu-do

Jismoniy madaniyat

1 “E”

Qo`qon shaxar

Djamolov A

39.      

Olimov Xojiakbar Avazjon o`g`li

28.01.1995

Dzyu-do

Jismoniy madaniyat

4 “D”

Qo`qon shaxar

Djamolov A

40.      

Burxonjonov Otabek  Baxodirjon o`g`li

26.02.1996

Dzyu-do

Jismoniy madaniyat

1 “E”

Dang`ara tumani

Djamolov A

41.      

Sulaymonov Dadaxon Madaminjon o`g`li

1.06.1995

Futbol

Jismoniy madaniyat

1 “E”

Qo`qon shaxar

Axmedov A

42.      

Saitxo`jaeva S

 

Katta tennis

Tarix

1 kurs

Qo`qon shaxar

S.Saitxo`jaev

43.      

Kuchkorov Saloxitdin YUldashboy o`g`li

01.11.1995

Katta Tennis

Jismoniy madaniyat

2 “D”

Andijon viloyati

Abduraxmonov

J

 

Qo`qon Davlat pedagogika instituti talaba sport klubi  raxbari:                                              M. Azizov

                                                                                                            Bajaruvchi:                                                       Z.Ashurmatova